Електромеханічні замки CISA

Електромеханічні замки CISA

Оплата частямиЗ моменту свого заснування в 1926 році, фірма CISA зайняла провідну позицію на ринку систем безпеки. Створення наприкінці 20-х років минулого сторіччя інженерами CISA дистанційно керованих електромеханічних замків зробило справжню революцію в підході до забезпечення безпеки в житловому секторі та на виробництві.


Электромеханические замки Cisa. Замок CISA Elettrica модель 1a731

Новий електромеханічний замок CISA Elettrica

За минулі трохи менше століття в конструкції дверей відбулися істотні зміни, з’явилися зовсім нові матеріали і технології, але залишилася незмінною головна цінність — щоденна безпека людини.

В даний момент CISA володіє шістьма сучасними заводами і виробляє весь спектр інженерних систем безпеки — механічні та електромеханічні замки, дверні дотягувачі, антипанікові ручки, навісні замки, циліндри, майстер-системи і сейфи.

Продукція фірми CISA продається більш ніж в 70 країнах світу.

CISA зарекомендувала себе як надійний партнер, який випускає сучасне і якісне обладнання за прийнятною ціною.

Вся продукція CISA суворо відповідає вимогам європейських нормативів INU EN 12209:03 і UNI EN 1303, а також пройшла сертифікацію за ГОСТ РФ 52750-2007, 52582-2006, 5089-2003, 538-2001 і 5091.

З 2005 року CISA входить до найбільшої міжнародної корпорації Ingersoll Rand, одним із напрямків якої є комплексні рішення для систем безпеки.

Асортимент електромеханічних замків CISA дозволяє вирішувати найскладніші питання забезпечення безпеки, оскільки існуюча гамма замків розроблена для дверей, виготовлених з найбільш популярних матеріалів — сталі, дерева, ПВХ та алюмінію.

Застосування в електромеханічних замках циліндрових механізмів секретності CISA різних серій — від «08» (3600 комбінацій коду) до RS3S (до 8 мільярдів комбінацій коду) дозволяє створювати багаторівневу систему безпеки, що включає електронні та механічні рішення.

У стандартній комплектації електромеханічні замки CISA живляться від змінного струму 12 В. За бажанням замовника ми можемо надати спеціальний модуль «Бустер», який дозволить замку працювати від постійного струму 12 В, а також працюють від 24 В — як постійного, так і змінного струму.

Каталог CISA 2013

Пропонуємо Вашій увазі російськомовний оновлений каталог продукції CISA, до якого увійшли нові моделі замків, циліндрів.

Електронну версію можна скачати тут.

Також Ви маєте можливість замовити друковану версію каталогу.